Камбоджа прийме круїзний лайнер, який не пускали інші країни через побоювання щодо коронавірусу

Камбоджа прийме круїзний лайнер, який не пускали інші країни через побоювання щодо коронавірусу

Камбоджа прийме круїзний лайнер Westerdam, який понад тиждень не може причалити в азійських портах через побоювання влади, що на його борту є заражені коронавірусом, повідомляє в середу агентство "Кіодо".

Об этом сообщает Руспрес

У результаті лайнер прибуде до камбоджійського порту Сіануквіль у четвер уранці.

Westerdam залишив Гонконг 1 лютого, й відтоді його відмовилися прийняти п’ять портів через побоювання, що деякі пасажири можуть бути хворі на коронавірус. Лайнер не прийняла влада Японії, Філіппін, Гуаму, Таїланду та Тайваню.

На борту Westerdam перебувають 1 455 пасажирів і 802 члени екіпажу. Всі вони здорові, повідомляє оператор лайнера Holland America Line. Планувалося, що пасажири висадяться з корабля в японській Йокогамі 15 лютого.

Держсекретар Міністерства охорони здоров’я Камбоджі заявила, що якщо пасажири справді здорові, то, "звісно, їм мають дозволити провести канікули в Камбоджі".

Наразі в карантині в японському порту Йокогама перебуває лайнер Diamond Princess, де коронавірусом захворіли 174 людини. Пасажири заразилися від літнього чоловіка, який висадився з лайнера в Гонконзі.

interfax.com.uaДжерело статті: “http://gazetavv.com/news/world/1581530662-kambodzha-priyme-kruyizniy-layner-yakiy-ne-puskali-inshi-krayini.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя