"Зеленський повинен відчути, що таке сила нації", - Тягнибок на Майдані Незалежності


Голова ВО "Свобода" Олег Тягнибок звернувся до учасників всенародного віче "Зупинемо капітуляцію", що відбувається сьогодні, 6 жовтня 2019 року, на столичному Майдані Незалежності, із закликом змустити на команду Зеленського відмовитися від виконання "формули Штайнмаєра". Й зібратися з цією метою 14 жовтня на Банковій

Про це передає Еспресо.TV. Об этом сообщает productivity.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Зеленський повинен відчути, що таке сила нації. Що таке сила нації повинні відчути усі депутати від Зеленського", — нагосив він.

За словами політика, "найбільшим злом" наразі є навіть не "формула Штайнмаєра", а закон "Про особливий статус Донбасу", що передбачає, як зазначив Тягнибок, "амністію для сепаратистів, створення так званих судів і прокуратури, народної міліції" на окупованих територіях, котрі не підпорядковуватимуться Україні.

"Цей закон передбачає бюджет на їхнє фінансування — за рахунок українців", — додав лідер "Свободи".

Тож українське суспільство має "тиснути на владу"", вважає Тягнибок.

"Їх (команду Зеленського — ред.) треба гнати геть. Реакція громади, реакція вулиці має бути максимально агресивною. Не допустити щоб парламент ухвалював ці рішення! Ця влада повинна виконувати ідеї і потреби українського суспільства, а не діяти як малороси, фактично виходячи з їхнії якихось невідомих домовленостей і їхніх захцянок. Запрошуємо 14 жовтня, на Покрову, прийти ще більшою кількістю людей. Піти туди під Офіс президента і змусити їх виконувати інтереси української нації, бо ми на своїй Богом даній землі", — підсумував Тягнибок.

Дивіться ТУТ:

І тут:


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/10/06/quotzelenskyy_povynen_vidchuty_scho_take_syla_naciyiquot_tyagnybok_na_maydani_nezalezhnosti”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя