На підтримку гривні НБУ витратив 200 мільйонів доларів

news-image: На підтримку гривні НБУ витратив 200 мільйонів доларів
Національний банк витратив 200 мільйонів доларів цього тижня для згладжування тимчасових коливань курсу валют. В НБУ кажуть, що ці коливанні зумовлені, насамперед, психологічними факторами.

Пропозиція валюти зменшилася, а попит на неї дещо зріс, повідомили агентству Інтерфакс-Україна в Нацбанку. Однак причина таких коливань – не нові фундаментальні фактори, а суто психологічні. Об этом сообщает accumulate.in.ua со ссылкой на СМИ.

В НБУ також запевнили, що держава має достатньо міжнародних резервів для підтримки гривні. Останніми місяцями розмір цих резервів коливається в межах 21-22 мільйрдів доларів.

Коливання курсу є реакцією ринку на постійні зміни ситуації в економіці та світі. Після періоду посилених коливань ринок завжди знаходить точку рівноваги, й відбувається зворотний тренд,– розповіли в Нацбанку.

В НБУ також повідомили, що у вересні ситуація на валютному ринку була сприятливою. І це дозволило поповнити міжнародні резерви України на 930 мільйонів доларів завдяки купівлі валюти. При цьому курс гривні від початку року зміцнився більше ніж на 10%.Джерело статті: “http://blitz.if.ua/news/na-pidtrymku-gryvni-nbu-vytratyv-200-milyoniv-dolariv.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя