Зеленський закликав Ізраїль визнати Голодомор актом геноциду українського народу

Як інформують у прес-службі Глави Держави, Президент України Володимир Зеленський звернувся до ізраїльської сторони із закликом визнати Голодомор 1932-33 років актом геноциду українського народу.

Про це Глава держави заявив за підсумками переговорів з Прем’єр-міністром Ізраїлю Біньяміном Нетаньягу, який перебуває з офіційним візитом в Україні. Об этом сообщает odnakovo.in.ua со ссылкой на СМИ.ʺУкраїна та Ізраїль мають давні тісні історичні зв’язки. Наші народи спільно пережили всі трагедії новітньої історії – Голодомор і Голокост, Другу світову війну, тоталітарний радянський режимʺ, – підкреслив Президент.


Володимир Зеленський нагадав, що сьогодні разом з Біньяміном Нетаньягу відвідає Національний історико-меморіальний заповідник ʺБабин Ярʺ і вшанує пам’ять жертв масових розстрілів у Бабиному Яру та жертв Голокосту.


ʺВсе це – гіркі моменти нашої спільної історії, що повинні об’єднувати нас з надією на світле майбутнє та неможливість повторення подібних трагедійʺ, – наголосив Глава держави.


Зі свого боку Прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньягу зазначив, що масове вбивство тисяч євреїв у Бабиному Яру є прикладом спільної трагедії українського та єврейського народів.

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/zelenskyy_zaklykav_izrail_vyznaty_golodomor_aktom_genotsydu_ukrainskogo_narodu_323979.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя