Игорь Блошко: "Якась дивна банда сьогодні знаходиться під слідством..."

Игорь Блошко в facebook:

Якась дивна банда сьогодні знаходиться під слідством правоохоронних органів - Науменко, Уваров... Паплюжать прізвища поважних мною колишніх керівників обласної міліції. Ще й паплюжать чудове імя - Ігор, яке мають зазначені підслідчі. Об этом сообщает abbreviation.in.ua со ссылкой на СМИ.

Сьогодні до апеляційного суду Миколаєвщини на розгляд скарги про обрання запобіжного заходу, тримання під вартою, не привіз конвой із СІЗО Наума. Тому перенесли розгляд на 20.07.17р на 11-ту годину.

Проте розглянули скаргу сторони захисту, ... щодо Ігора Уварова, без його участі, за його згодою. Своїм рішенням, судді не задовільнили клопотання захисника Катерини Сидорчук і залишили його під вартою на 2 місяці.

Прогнозовано, що відносно положенця, як він себе називає, буде аналогічне рішення, якщо захисник не переконає суд іншими підставами.

Не потрібно про зраду суддів. У такому розгляді не надають оцінку доказам і кваліфікації злочину. Судді вивчають допущені порушення та ризики, щоб забезпечити повне розслідування справи.

Якщо слідчий з прокуратурою завтра висунуть додаткове обвинувачення цій групі, наприклад замах на вбивство Кенеді, то суд, враховуючи тяжкість обвинувачення і ризики, про можливий вплив на свідків, можливість переховуватися у Лугандонії та здатність скоїти нові злочини, також змушений буде обрати - арешт.

Я за те, щоб положенці знаходились у положенному місці, а не серед законослухняних громадян. Але це повинно бути зроблено з букви Закону. Сьогодні залишається слідкувати, чи підтвердиться таке обвинувачення при розгляді справи по суті. Чи законно поводе себе сьогодні прокурор, слідчі, судді і чи не є таке обвинувачення сфальшованим. Послухавши у засіданні захисника, почули деякі розбіжності, не на користь слідства.Игорь Блошко
Игорь Блошко
Игорь Блошко
Игорь Блошко
Игорь Блошко


ТОП новости

Вход

Меню пользователя